Praca Biłgoraj

Poszukujemy pracowników na stanowiskach:

  1. Operator maszyn CNC
  2. Grafik komputerowy
  3. Monter reklam

Operator maszyn CNC

Opis stanowiska

  • Obsługa nowoczesnych maszyn – laser, frezarka, ploter termiczny
  • Sprawowanie całościowego nadzoru nad procesem produkcji
  • Bieżąca kontrola jakości wydruków
  • Dbałość o stan techniczny maszyn
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą i stanem technicznym urządzeń
  • Realizacja planu produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie przy obsłudze urządzeń CNC
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Wiedza w zakresie produkcji reklam
  • Znajomość obsługi komputera
  • Odpowiedzialność i samodyscyplina
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną prace
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pomoc w relokacji (praca w Biłgoraju)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobywanie doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Komfortowe zaplecze socjalne
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: kadry@pikulmedia.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883”.

Grafik

Opis stanowiska:

projektowanie grafik i gifów na portale społecznościowe
projektowanie materiałów graficznych
przygotowanie i obróbka zdjęć
tworzenie identyfikacji wizualnej
przygotowanie materiałów do druku, współpraca z działem druku
wsparcie zespołu w tworzeniu i realizacji zadań kreatywnych

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia, w tym w pracy w agencji reklamowej
Umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami na raz
Biegła znajomość programu graficznego Corel
Umiejętność przygotowania plików do druku
Dbałość o szczegóły
Kreatywność
Komunikatywność
Umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole
Dyspozycyjność
Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

Pracę w doświadczonym, kreatywnym zespole
Szansę na rozwój i ciekawe wyzwania
Przyjazną i twórczą atmosferę w pracy
Elastyczne godziny pracy
Stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat